0544 973 94 74
Meydan Mah. Ömer Bedrettin Sk No 14 Kütahya
Yigitapart43@gmail.com

Hakkımızda

Şirketimiz

Şirketimiz 3 Senedir Faaliyet Göstermekte Olup Kütahya'da Günlük Kiralık Pansiyon Faaliyetleri Göstermektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Siz Değerli Müşterilerimizle en iyi İletişimi Kurarak Kütahya'da Günlük Kiralık Denilince Akla İlk Gelen İsim Olmak.Bu Yönde Emin Adımlarla İlerliyoruz.

Görüşlerimiz

great-start-up-space

Özel Fırsatlar

Türkiye genelinde farklı tatil ve konaklama alternatifleri günümüzde farklılaşmakta. Bu sebeple daha az ücret ödemek, daha konforlu ve rahat bir zaman geçirmek oldukça önemli hale gelmektedir. Bu ihtiyaçtan Yiğit Pansiyon daire hizmeti, Kütahya’da günlük ev kiralamahizmeti sizlerle buluşuyor.

Özgür hissedeceğiniz, belirli saat ve kurallara bağlı kalmadan dilediğinizce vakit geçirebileceğiniz apart dairelerimizde; 5 kişiye kadar konaklama imkanı, sınırsız internet, günlük profesyonel temizlik hizmeti, 24 saat teknik servis, 24 saat sıcak su ve daha fazlası sizlere sunulmaktadır. Kütahya günlük evlerimizde ilanda belirtildiyse bulunan otopark ile araçlarınızı da güvenle park edebileceksiniz. Dilerseniz üniversite için, dilerseniz sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilmek için Kütahya’da bulunan, birçok önemli noktaya yakın olan günlük ev ve dairelerimiz, konforlu ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilmeniz için sizlere hizmet vermektedir. Bu alanda oldukça gelişen, gün geçtikçe kalitesini ortaya çıkaran Kütahya’da bulunan dairelerimiz ile işlevsel ve merkezi bir konumdadır. Günlük evlerimizi birebir yerinde görebilir, web sitesi üzerinden de fotoğraflar vasıtası ile daha detaylı inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz süre içerisinde programlamanızı yapabilmek adına 7 gün 24 saat çalışan ekibimizden dairelerimiz hakkında bilgi alabilir, uygun gördüğünüz tarihler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ofisimiz

Kütahya Yetkili Ofisimiz

Kütahya Yetkili Ofisimiz

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Yemen Sokak No :16 Merkez/Kütahya’da Bulunan Ofisimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Blog'umuz